Портал споживача

Перейти на «зелений» стиль життя – означає перетворитися з середньо статистичного споживача в людину, яка несе відповідальність за свої споживі звички перед природою.

Споживання людиною природних ресурсів (землі, води, корисних копалин та іншого)є бездумним та позбавлене міркувань про наслідки та навіть власне майбутнє. Людина вирубує ліси, забруднює річки, моря й океани, залишаючи після себе лише гори та острови зі сміття, які дуже складно утилізувати.

Сучасна модель споживання знищує дику природу, перетворює світ у велику пустелю, змінює клімат, тобто несе лише негативні наслідки як для Землі в цілому, так і для людства окремо. Стабільне продовження такого діяння людини без міркувань про «завтра» позбавляє природи майбутнього та веде до руйнування планети – єдиної рідної домівки людства у всесвіті. Ось чому кожен з нас повинен замислюватися про свій внесок у справу збереження природи і робити певні дії в цьому напрямку.

Екологічний стиль життя орієнтований на збереження природи. Стереотипно вважати, що життя в екологічному стилі потребує великих чи «надвеликих» зусиль: насправді для цього не обов’язково встановлювати дорогі сонячні панелі чи відмовлятися від використання води в будинку, можна просто вести більш «зелений» спосіб життя, користуючись іншими способами та методами.

Як раціональніше використовувати енергію та ресурси, бути уважнішим до свого здоров’я та довкілля.

Сьогодні ми живемо за лінійною моделлю економіки, яка потребує, щоб постійне споживання продукції було нашим способом життя.

Старіння запрогнозоване у великій кількості різних товарів — від велосипедів і телефонів до будівель і комерційного програмного забезпечення. До чого це призвело?

Наша планета не має спроможності відновлюватись зі всезростаючими потребами людства. Які межі катастрофи?

Це може зробити кожен з нас!