Портал споживача

12 вересня 2015 року офіційно відкрили виставку Сергій Волков, керівник сектору енергетики та навколишнього середовища Програми розвитку ООН в Україні , Світлана Берзіна, президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» та Оксана Добровольська, директор Київського палацу дітей та юнацтва.

Експозиційні модулі в цікавій та доступній формі розкривають питання впливу продукції на довкілля та здоров’я людей на всіх етапах її життєвого циклу: від видобутку сировини та виробництва до споживання та утилізації. Стенди містять інтерактивні елементи, наочні матеріали та практичні поради щодо споживчого вибору продукції та послуг з урахуванням їх впливу на здоров’я та довкілля, енерго- та ресурсозбереження, поводження з відходами тощо.

Захід організований в рамках проекту «Стале споживання – шлях до збереження навколишнього природного середовища та покращення якості життя». Проект впроваджується Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Виставку зможуть побачити усі бажаючі, завітавши до Київського палацу дітей та юнацтва за адресою вул. Івана Мазепи, 13 (ст. метро Арсенальна) щодня з 09:00 до 19:00.

Працюватиме експозиція з вересня до 31 листопада 2015 року. Вхід безкоштовний.

Всім відомо, що сучасна економіка знищує нашу планету. Але як це стосується особисто Вас? Та чи стосується взагалі? Як економити на комунальних платежах? Як змінити свої споживацькі звички щоб покращити якість життя та здоров’я, при цьому піклуючись про довкілля? Як зменшити свій «карбоновий» слід щоб запобігти кліматичним змінам? Як відрізнити продукцію з поліпшеними характеристиками щодо впливів на довкілля та здоров’я людини? Чи можливо зменшити кількість відходів на побутовому рівні? Як надати речам «друге життя»? Цікаво? Шукайте відповіді на ці та інші питання на виставці «Стале споживання для сталого розвитку».