Портал споживача

Найчастіше людина хворіє, коли багато часу дихає забрудненим повітрям. Це і зрозуміло, адже можна придбати очищену воду та харчові продукти, а от чисте повітря придбати неможливо. Тому і доводиться дихати повітрям, що нас оточує. А якщо воно забруднене, то завжди є загроза захворювань органів дихання.

Пил також є вагомим аспектом забруднення повітря. На 90 % пил складається з дрібнодисперсної фракції, яку важко вловити пиловловлювачами. Повітря в містах містить значну кількість твердих часточок (сажі, золи, аерозолів, диму, спор рослин тощо). У сукупності все перелічене складає пил. Міський пил має велику теплопоглинальну здатність, тому створює додаткове тепло на вже й так перегрітих міських вулицях. Отже, негативний вплив запиленого повітря на жителів міста особливо відчутний під час літньої спеки.

Розмір пилинок може сягати від сотих часток міліметра до кількох десятків мікрометрів. Середній розмір часточок пилу в атмосферному повітрі – 7-8 мкм.

Перший спосіб найпростіший, це постійне провітрювання приміщення. При провітрюванні повітря циркулює, тим самим не допускаючи скупчення пилу на поверхнях. Таким же чином відновлюється необхідна температура всередині кімнати. Але часте відкриття вікон і дверей – це протяги, які позначаться не найкращим чином на вашому здоров’ї. Застуд та інших неприємностей зі здоров’ям не уникнути.

Наступний спосіб, більш ефективний, але дорогий – миючий пилосос. Він всмоктує весь пил і бруд краще, ніж звичайні пилососи, за рахунок аква-фільтра, тобто після збирання пил не буде обернено поширюватися через мотор, а буде надійно зберігатися всередині. У більшості, такі системи мають функцію очищення повітря. На ринку побутової техніки величезний вибір різних пилососів, ви можете підібрати найбільш оптимальний варіант для себе. Але вони всі дуже дорогі і не допоможуть позбутися від пилу на 100%, а робити вологе прибирання квартири кожен день – не у всіх є час і бажання.

Для зменшення кількості пилу необхідно постійно підтримувати оптимальну температуру і відносну вологість повітря в приміщенні – придбати спеціальні очищувачі та зволожувачі повітря. Або піти простішим шляхом і встановити у себе в квартирі стіновий припливне клапан. Припливне клапан буде провітрювати ваше приміщення без перерв, через таку систему не пройде пил, комахи або сторонній шум з вулиці. У кімнаті буде постійно підтримуватися необхідна вологість повітря, температура, тому що при надходженні свіжого повітря з вулиці – він буде перемішуватися з теплим, зсередини. Тим самим, в приміщення буде потрібна температура, тиша, постійний приплив свіжого повітря, відсутність протягів і пилу.