Портал споживача

Намагайтесь обирати більш економічні види транспорту, найменш шкідливі для довкілля. Пам’ятайте те, що стан атмосферного повітря та стан навколишнього середовища, у цілому, безпосередньо пов’язані зі станом Вашого здоров’я! По можливості, ходіть пішки та пересувайтеся на велосипеді. Це корисно для здоров’я, при цьому економічно та екологічно.

Старайтеся обирати машину з меншим розходом пального, регулярно міняйте фільтри і підтримуйте достатній тиск в колесах. Такі дії збільшать кількість кілометрів на літр бензину.

Обирайте габарити авто та тип двигуна в залежності від Ваших реальних потреб. Можливо є сенс обрати більш компактнішу машину, з дизельним двигуном або встановити газове обладнання, нейтралізатор та користуватися присадками до пального чи взагалі перейти на гібридне авто.

Користуйтеся громадським транспортом, це і дешевше та екологічніше з розрахунку обсягів шкідливих викидів на одного пасажира.

Порівнюйте різні види транспорту для подолання різних відстаней, віддаючи перевагу найекономічнішим, що в більшості випадків буде і більш екологічним варіантом.


Наприклад, людина, добираючись на роботу на відстань ~ 30 км, 220 разів на рік:

добираючись за продуктами з розрахунку на відстань 5 км, 60 разів на рік:

вирушаючи у відпустку раз на рік з розрахунку на відстань 1000 км: