Портал споживача

Прості кроки, що допоможуть усім бажаючим знизити споживання енергії та ресурсів на утримання офісу.

1. Економія електроенергії. Відключайте від мережі комп’ютери, ноутбуки, принтери, копіювальні апарати та інше обладнання, коли закінчили роботу. Користуйтеся вимикачами з кнопкою відключення. Не забувайте вимикати світло наприкінці робочого дня.

2. Використання люмінесцентних ламп. Запропонуйте роботодавцю/директору підприємства замінити звичайні лампи на люмінесцентні. Гарним рішенням також може бути установка датчиків в коридорах для автоматичного виключення світла, коли воно не потрібне. Таким чином електроенергія не буде витрачатися безцільно.

3. Енергозберігаюча техніка. Купуючи техніку в офіс, звертайте увагу на клас енергозбереження. Багато виробників надають широкий вибір товарів високого класу енергозбереження. Не викидайте непотрібну техніку – завжди є ті, хто її потребує.

4. Раціональне використання паперу.

Купуючи папір в офіс, вибирайте той, який виготовлений із вторинних матеріалів.

Утилізуйте використаний папір.

Використовуйте двосторонній друк.

Перед друкуванням, відредагуйте документ до максимально оптимальної форми з метою економії паперу.

Розсилайте всі повідомлення по електронній пошті або розміщуйте оголошення в загальнодоступних місцях, замість того, щоб роздруковувати їх для кожного. Роздруковуйте тільки ті документи, які вам дійсно необхідні.