Портал споживача

Правильний догляд за шкірою обличчя та тіла – це дуже важливий і відповідальний процес, в якому немає місця помилкам у використанні косметичних засобів.

Правильний догляд за шкірою обличчя та тіла – це дуже важливий і відповідальний процес, в якому немає місця помилкам у використанні косметичних засобів. Наша шкіра – найбільший орган і дзеркало нашого фізичного стану і духовної рівноваги. Всі ми знаємо, що доглядати за шкірою потрібно регулярно і ретельно, проте все одно допускаємо ряд не пробачних помилок, які іноді загрозливі для нашого зовнішнього вигляду.

Асортимент косметичних засобів дуже широкий. Полиці магазинів переповнені різноманітними масками, кремами, шампунями, бальзамами різного цінового сегменту та властивостями.... Виробники пропонують нам «магічні еліксири» молодості та краси, обіцяють, що ми забудемо про погане волосся, зморшки, проблемну шкіру та, взагалі, про всі свої проблеми.

Складові косметичних засобів дуже різноманітні. Вивчати їх слід не з рекламної частини упаковки, а з того місця де, як правило, дрібнесенькими буквами зазначений склад засобу. Вам допоможуть тлумачення знаків на упаковці косметичних засобів.