Портал споживача

Наші дії, є наслідком наших думок, і безумовно, негативне мислення ніяк не сприяє нашому розвитку, і тим більше не змінює наше життя на краще.

Позитивне мислення – це те, без чого практично неможливо добитися успіху. Напевно ви вже знаєте, що наші дії, є наслідком наших думок, і безумовно, негативне мислення ніяк не сприяє нашому розвитку, і тим більше не змінює наше життя на краще.

Успіх приходить до тих, хто прокидається у відмінному гуморі й позитивно налаштований протягом дня. У житті ми здійснювали і будемо здійснювати безліч помилок (їх не здійснює лише той, хто нічого не робить), але вони не критичні, їх можна виправляти, і головне, що потрібно для цього, це навчитися позитивному мисленню. Саме воно дозволяє вам надалі діяти так, щоб мати успіх у житті і при цьому легко долати невдачі.

Що ж можна зробити для усунення негативних думок, що постають на вашому шляху до щастя і задоволення?

Змініть негативні думки на позитивні. Наприклад, якщо ви турбуєтеся і зосереджуєте увагу на тому, що ситуація може раптово і непередбачувано змінитися не на вашу користь, змініть вектор вашого мислення та побудови здогадок: можливо, ви помиляєтеся з точністю до навпаки.

Використовуйте досвід. Почніть запам'ятовувати про себе щось позитивне і таке, що підтримає вашу впевненість у особистісних достоїнствах. Розум буде концентруватися на тому, що ви повторюєте самому собі.

Гумор і веселощі

Негативне мислення часто провокує очевидні результати: стрес, невдоволення, легке нездужання, депресія і т.д. Згадайте що-небудь смішне, щоб змінити якість переважаючої у вас в даний момент енергії, або зробіть що-небудь, наприклад, рушайте на нічний сеанс в кіно, прихопивши з собою дівчину/хлопця чи друзів. Не дозволяйте негативним думкам захоплювати вас у полон. Будьте активні в їх усуненні.

Нагадуйте собі, що негативні думки, які ви допускаєте, є не що інакше як усього-лише думки. І все тут. Вони не спроможні змінювати вашу дійсність, крім тієї, яку ви самі їм надасте. Все залежить від вашої поведінки та вміння тримати себе в руках, вести себе відповідно раціональності.

Рішення проблеми полягає у невпинному, строгому і невсипущий контроль над своїми думками. Уникайте негативних помислів, щоб ті не встигли вкоренитися у вашій свідомості і не увійшли в звичку. Розум дуже схильний до звикання до певних установкам, тому заохочуйте позитивні думки і усувайте негативні. Ви напевно не допустили б ситуації, якщо по всій вашій квартирі був би розкидане сміття. Точно так само варто навести порядок і в своїй голові, викинувши з неї все непотрібне.